Vážení zákazníci,

nabízíme Vám provedení dimenzování, návrhu a stavby kvalitních individuálně řešených topidel. Seznamte se v článku KACHLOVÁ KAMNA PROČ A JAK na titulu našeho webu s hlavními zásadami pro rozhodování o tom, jaké topidlo zvolit. Kamna představují nemalou investici a je třeba věnovat přípravě jejich stavby náležitou péči. Navrhování a stavba topidel se řídí poměrně přísnými pravidly zakotvenými v normách a technologických pravidlech. Členství v Cechu kamnářů ČR a pravidelné doplňování informací v rámci vzdělávání nám umožňuje poskytnout Vám tu nejkvalitnější službu.

Preferujeme osobní jednání se zákazníkem. Jedině osobní projednání toho, co od kamen či krbu očekáváte může být dobrým základem pro provedení návrhu a zpracování cenové nabídky. Rádi Vám vysvětlíme vše potřebné. Máte-li vážný zájem, či o pořízení kachlových kamen, krbu nebo sporáku jenom uvažujete, sjednejte si termín pro osobní schůzku. Využijte webového formuláře pro napsání e-mailu.

Provádíme opravy, rekonstrukce a přestavby starších kamen, po posouzení jejich stavu.

Našimi dodavateli jsou certifikované tuzemské i zahraniční firmy vyrábějící materiály a komponenty pro stavbu kamen. Kvalitní kachlová kamna, krb nebo sporák přispěje ke snížení nákladů na vytápění domu a zvýší pohodu svým sálavým, příjemným a zdravým teplem.

Těšíme se na Vás, děkujeme za Vaší důvěru a návštěvu našeho webu.